چگونه از حساب PayPal در ایران استفاده کنیم ؟ بخش ۱

۲ مهر, ۱۳۹۵محمد

کار با حساب PayPal در ایران

حساب PayPal در ایران

استفاده از حساب PayPal در ایران با وجود محدودیت هایی که به دلیل تحریم برای کاربران ایرانی درنظر گرفته شده است، در صورت رعایت یک سری از نکات امکانپذیر خواهد بود. اگر شما نیز به هر دلیلی خواهان استفاده از سرویس این وب سایت می باشید می توانید در ادامه این نوشته نکاتی را که به شما در استفاده آسان تر و دور زدن محدودیت های تحریم کمک می کنند بخوانید.

حساب PayPal در ایران

برای استفاده از حساب PayPal در ایران لازم است شما اطلاعاتی در مورد قوانین این وب سایت داشته باشید تا دچار مشکل و ضرر مالی نگردید.

نکات مهم در مورد استفاده از حساب PayPal در ایران :

کار حساب PayPal در ایران

همانطور که می دانید کشور ایران بعلت تحریمات اقتصادی حق استفاده از این حساب را ندارد و کاربران ایرانی متاسفانه مجبور هستند با هویت جعلی اقدام به افتتاح و استفاده از این حساب نمایند و چون این سایت اخیرا نسبت به این قضیه سختگیری بیشتری بخرج میدهد باید در استفاده از این حساب محطاط تر عمل کنید.

کار حساب PayPal در ایران

برای افتتاح و کار با این حساب حتما از IP ثابت اختصاصی غیر ایرانی استفاده کنید. توصیه میشود فقط در صورت ضرورت به حساب خود مراجعه کنید زیرا تمامی گزارشات توسط ایمیل بطور اتوماتیک برایتان ارسال میشودر و نیازی به مراجعه مکرر به حساب paypal خود ندارید.

استفده از حساب PayPal در ایران

برای ثبت نام از کشور هایی مانند “آمریکا، انگلیس، کانادا، استرالیا” استفاده نکنید زیرا این کشورها برای وریفای شدن احتیاج به حساب بانکی دارند که این کار بسیار مشکل است. شما بهتر است از کشور هند برای این کار استفاده کنید یعنی یک آدرس از کشور هند را وارد کنید تا شما را به عنوان یک شهروند هندی بشناسند و حتما سئوالات امنیتی که در هنگام ثبت نام وارد می کنید را بخاطر بسپارید. توجه کنید که حساب شما حتما باید وریفای (Verify) شود برای این منظور شما میتوانید با یک ویزا کارت یا مستر کارت اقدام به وریفای کردن حساب نمائید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته قبلی نوشته بعدی