چگونه از حساب PayPal در ایران استفاده کنیم ؟ بخش ۲

۳ مهر, ۱۳۹۵محمد

استفاده از حساب PayPal در ایران

حساب PayPal در ایران

در ادامه بخش قبل از این نوشته با موضوع چگونگی استفاده از حساب PayPal در ایران به نکات مهمی مربوط به کار با حساب PayPal خواهیم پرداخت که دانستن آن برای شما که قصد استفاده از این سرویس را دارید کم سود نخواهد بود. با ما همراه باشید.

دور زدن تحریم حساب PayPal در ایران

در حساب PayPal بر خلاف حساب e-Gold تنها آدزس آی پی و نام کشور را برای عضویت چک نمی کنند بلکه به روشهای مختلف کار با حساب PayPal در ایران را برای کاربران ایرانی نا امن می کنند، به طوری که PayPal امکان دارد به صورت موارد زیر شما را آزمایش کند:

حساب PayPal در ایران

۱- PayPal به صورت تصادفی هر ماه چند هزار حساب را موقتا بسته و شماره حساب بانکی و یا سوال امنیتی از شما می پرسد که در صورت پاسخ صحیح حساب همان لحظه به حالت اول باز می گردد و قابل استفاده می شود.

حساب PayPal در ایران

۲- اگر از حساب بانکی معتبر استفاده نکرده باشید و از کارتهای اعتباری برای وریفای شده استفاده کرده باشید همیشه مواظب آی پی شماست که در صورت ثابت نبودن آن سعی می کند از وجود شما در کشور ثبت نام شده و آدرس معتبر شما اطمینان حاصل کند.

ایجاد حساب PayPal در ایران

۳- در افتتاح حساب PayPal در صورتی که مبلغ واریزی به حساب به ۱۰۰ دلار برسد ممکن است از شما درخواست کند که آدرس خود را با فکس فیش تلفن خود تایید کنید که امکان دارد در بعضی مواقع قبل ار اینکه موجودی به ۱۰۰$ برسد نیز این درخواست را داشته باشد.

حساب PayPal در ایران

۴- در صورتی که از آی پی مشترک استفاده کنید، امکان دارد PayPal حساب شما را موقتا بسته و درخواست مدارک معتبری که تایید کننده مشخصات شماست را داشته باشد.

وریفای کردن حساب PayPal در ایران

حساب PayPal ای که آدرس آن وریفای شده است و حساب بانکی معتبر در آن ثبت شده باشد از اعتبار بیشتری برخوردار است به طوری که در بعضی از مواقع حتی اگر با آی پی ایران هم وارد حساب شوید حساب را بلوک نمی کند اما اگر در ایران می خواهید از PayPal استفاده کنید حتما آدرس را وریفای کنید و همیشه با یک آی پی اختصاصی وارد حساب خود شوید در این صورت با آسودگی خاطر می توانید از حساب در ایران استفاده نمایید.

تشخیص هویت حساب PayPal در ایران

حساب PayPal با سایر حسابها کاملا” متفاوت است زیرا روش تایید آن به صورت چند مرحله است به این صورت که وقتی ایمیل و آی پی را چک نمود به مرحله تایید بعد وارد می شوید که استعلام حساب بانکی شماست آنها چک می کنند که آیا این حساب وجود خارجی دارد و مربوط به کدام کشور است و به همین صورت ادامه پیدا می کند تا مرحله آخر که آنها یا با شما تماس می گیرند و یا از شما درخواست فاکس کپی یکی از مدارک را می کنند که پس از تایید شدن همانند PayPal به صورت دقیق آی پی را چک نمی کند ولی به تراکنشها توجه دارد که با کدام کشور صورت می پذیرد.

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته قبلی نوشته بعدی