چگونه اینترنت وای فای (وایرلس) آی پد را فعال کنیم ؟

۶ اردیبهشت, ۱۳۹۵محمد

فعال کردن اینترنت وای فای (وایرلس) آی پد

فعال سازی اینترنت آی پد از طریق وای فای (وایرلس)

فعال سازی اینترنت وای فای (وایرلس) آی پد به وسیله وای فای (وایرلس)؛ اگر به تازگی یک آی پد خریده اید احتمالن دیر یا زود و یا حتی هم اکنون که این مطلب را می خوانید نیاز دارید تا آن را به اینترنت متصل کنید. آی پد شما از دو طریق می تواند به اینترنت متصل شود. راه نخست اتصال آی پد به شبکه بی سیم یا wireless است و راه بعدی اتصال آی پد به اینترنت از طریق شبکه دیتای سیم کارت شماست. زمانی که شما به یک شبکه بی سیم متصل می شوید هزینه ای بر روی صورتحساب تلفن همراه شما اضافه نخواهد شد اما در صورتی که از روش دوم استفاده کنید هزینه ای بر روی صورتحساب شما را در بر خواهد داشت اما نقطه قوت آن این است که در هر مکانی که به شبکه دیتا دسترسی داشته باشید می توانید به اینترنت دسترسی داشته باشید.

فعالسازی اینترنت وای فای (وایرلس) آی پد

برنامه Settings را باز کنید. از صفحه اصلی خود برنامه Settings را باز کنید اگر آن را پیدا نمی کنید انگشت خود را بر روی صفحه بگذارید و به پایین بکشید، سپس Settings را تایپ و آن را اجرا کنید.

اینترنت وای فای (وایرلس) آی پد

در مرحله بعد بر روی Wi-Fi بزنید، این گزینه بر اساس شکل عمومی سیستم عامل iOS، در قسمت بالای لیست گزینه ها قرار دارد. (از روشن شدن Wi-Fi مطمئن شوید)

یک شبکه انتخاب کنید. پس از وارد شدن به Wi-Fi لیستی از شبکه های در دسترس نمایش داده خواهد شد شبکه خود را انتخاب کنید.

فعال سازی اینترنت آی پد از طریق وایرلس

رمز عبور را وارد کنید. اکثر شبکه ها امن هستند به این معنی که شما برای استفاده از آن ها باید رمز عبور آن ها را وارد کنید. (در این مرحله در صورت مشاهده گواهینامه امنیتی آن را با Accept بپذیرید)

اتصال به اینترنت وای فای (وایرلس) آی پد

اتصال را بررسی کنید. پس از وارد کردن رمز عبور، آی پد شما برای اتصال به شبکه تلاش خواهد کرد. اگر آی پد شما موفق به اتصال به شبکه باشد، علامت آن را در گوشه سمت چپ و بالا مشاهده خواهید کرد. مرورگر خود را باز کنید و یک وب سایت را باز کنید.

اگر شما موفق به باز کردن وب سایت موردنظر خود شده اید به شما تبریک می گوییم، چون هم اکنون به اینترنت متصل هستید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته قبلی نوشته بعدی