چگونه با فنگ شویی انرژی منفی را از خانه دور کنیم ؟ بخش ۱

۲۹ خرداد, ۱۳۹۵ماری

فنگ شویی و دفع انرژی منفی

فنگ شویی و انرژی منفی

این امری بدیهی است که اصلی‌ترین عصاره دکوراسیون انرژی یا فنگ شویی، توجه به هماهنگی موجود در طبیعت و استفاده از آنها در زندگی شخصی بوده و کشف رموز طبیعت می باشد که همواره در حال سخن گفتن با بشر هستند. در این مطلب قصد داریم در مورد برخی از قوانین فنگ‌ شویی بگوییم و اینکه می‌توان با کمک آن ها انرژی منفی را از محیط زندگی خود دور نماییم.
اولین قدم این است که تعیین کنیم اگر انرژی منفی در خانه وجود دارد، این انرژی در کدام قسمت‌های خانه موجود است. در حقیقت در ابتدا باید فضایی که دارای انرژی منفی هست را مشخص و تعیین نماییم.
قدم بعدی تعیین نوع انرژی منفی موجود در خانه است. انواع متعددی انرژی منفی وجود دارد که توسط دلایل متفاوتی به وجود می‌آیند. در این بخش مهم‌ترین انواع انرژی منفی و دلایل به وجود آمدن آن‌ها را برایتان مطرح می‌کنیم.

فنگ شویی و انرژی منفی

انرژی‌های بلوکه شده
انرژی‌های راکد که به نوعی یک انرژی منفی محسوب می‌شوند یکی از رایج‌ترین منابع ایجاد انرژی منفی در خانه‌ها هستند. یکی از عواملی که سبب ماندن انرژی در خانه می‌شود ریخت و پاش شلوغی است. این امر موجب می شود انرژی از حرکت عادی خود بازداشته شود و نتواند آزادانه در خانه جریان یابد. به محض جمع و جور کردن و مرتب شدن خانه بار دیگر انرژی در خانه به جریان در می‌آید.

دلایل مهم دیگر راکد شدن انرژی :

_ گرد و خاک
_ ظروف کثیف داخل سینک
_ لباس‌های کثیف روی زمین
_ تار عنکبوت
_ موی ریخته شده
_ ذرات و غبارهای وارد شده از بیرون

فنگ شویی و انرژی منفی

گذرگاه های مسدود
یکی از بزرگ‌ترین عوامل و دلایل سازنده و به وجود آورنده انرژی منفی مسدود کردن گذرگاه‌های عبوری در خانه به وسیله مبلمان و اثاثیه است. آیا هنگام ورود به خانه و برای رفتن به قسمت‌های مختلف خانه مجبور هستید کاناپه یا مبلی را دور بزنید؟! اگر جواب مثبت است پس گذرگاه‌های عبوری در خانه شما مسدود است. به عبارت دیگر مسیر یک در به در دیگر در خانه نباید به وسیله وجود کاناپه یا مبل یا وسایل دیگر مسدود و مختل شود زیرا در این صورت در جریان طبیعی انرژی در خانه اختلال پیش خواهد آمد.

هرگز تخت‌خواب را مقابل پنجره اتاق خواب قرار ندهید زیرا انرژی ورودی از پنجره هنگام ورود به اتاق و خروج از آن دچار اختلال می‌گردد و سبب می‌شود خواب فردی که روی تخت خوابیده دچار پریشانی شود.

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته قبلی نوشته بعدی