چگونه حساب PayPal باز کنیم ؟

۳۱ شهریور, ۱۳۹۵محمد

افتتاح حساب PayPal

بدون شک نام پی پل (PayPal) برای افرادی که در زمینه تجارت الکترونیک فعالیت دارند نامی آشنا خواهد بود. در واقع حساب PayPal یک حساب بانکی اینترنتی است که امکان دریافت و پرداخت پول را برای کاربران اینترنت فرآهم می کند. اگر شما نیاز به داشتن یک حساب از این نوع را احساس کرده اید می توانید در ادامه با ما همراه باشید تا مراحل ساده افتتاح یک حساب PayPal را با هم مرور کنیم.

افتتاح حساب بانک اینترنتی PayPal

برخی از خدماتی که توسط PayPal به ما ارائه می گردد به صورت زیر می باشد :

– دریافت، پرداخت و انتقال اعتبار به حساب دیگران
– خرید و فروش کالا در سایت های معتبری مانند eBay
– خرید از ۹۰ درصد سایت های اینترنتی مانند سایت های فروش دامنه و فضای میزبانی وب، فروشندگان نرم افزار و پرداخت حق عضویت در سایت هایی مانند Rapid Share و …
– انتقال وجه از حساب PayPal به حساب بانکی و یا کارت اعتباری خود
– فروش و ارائه خدمات خود در اینترنت و دریافت وجه آن از طریق این حساب
و …

مراحل افتتاح حساب

در نخستین گام به صفحه اصلی وب سایت PayPal می رویم.

در صفحه اصلی بر روی دکمه Sign Up کلیک می کنین تا صفحه تکمیل مشخصات جهت ثبت نام برای ما نمایش یابد.

ایجاد حساب PayPal

در صفحه باز شده بر حسب نیاز خود یکی از گزینه های Personal Account یا Business Account را انتخاب کرده و بر روی Continue کلیک می کنیم.

افتتاح حساب PayPal

در صفحه بعدی کشور، ایمیل و رمز عبور خود را وارد می کنیم و در صورت نمایش کد امنیتی آن را در فیلد مخصوص به آن وارد کرده و سپس بر روی Continue کلیک می کنیم.

ساختن حساب PayPal

در صفحه بعد نیز مشخصات فردی، آدرس دقیق، شماره تلفن همراه و کد امنیتی را وارد کرده و پس از تیک زدن چک باکس مربوط به پذیرش قوانین PayPal بر روی Agree and Create Account کلیک می کنیم.

حساب بانکی PayPal

در این مرحله ایمیلی به همراه لینک تاییدیه به آدرس ایمیل شما ارسال شده است که شما می بایست با کلیک بر روی لینک صحت آدرس ایمیل خود را تایید و حساب PayPal خود را فعال کنید تا پیام موجود در تصویر بالا به نمایش در آید..

حساب اینترنتی PayPal

در صفحه نمایش داده شده از شما درخواست می شود که مشخصات کارت بانکی خود را ثبت کنید که ما در این بخش I’ll do it later را انتخاب می کنیم. می توان مشخصات کارت بانکی را در آینده نیز وارد نمود.

تجارت با حساب PayPal

اکنون حساب شما آماده است اما باید به خاطر داشته باشید که با توجه به عدم وجود امکان استفاده از این سرویس برای کاربران ایرانی جهت استفاده از این حساب علاوه بر قوانین آن، اصولی را می بایست رعایت کنید تا موجب بروز مشکل برایتان نگردد.

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته قبلی نوشته بعدی