چگونه در آیفون آهنگ بریزیم ؟ بخش ۲

۱ آذر, ۱۳۹۵محمد

انتقال آهنگ به آیفون

کپی کردن آهنگ در آیفون

انتقال موزیک به آیفون؛ پس از شرح تمامی موارد موردنیاز که در بخش قبلی مطرح شد، به سراغ آموزش اصلی میرویم. برای ریختن آهنگ ها در داخل حافظه آیفون، آی پد یا آیپاد خود کافی است مراحل زیر را به ترتیب طی کنید:

ابتدا نرم افزار آیتونز را بر روی کامپیوتر خود باز کنید

ریختن موزیک در آیفون

حالا میخواهیم موزیک ها را وارد آیتونز کنیم. ابتدا به قسمت Music که با آیکون یک نوت موسیقی مشخص شده است میرویم.

ریختن آهنگ در آیفون

روش رایج وارد کردن موزیک ها به داخل آیتونز کشیدن و رها کردن یا همان Drag and Drop است، این روش به این صورت است که شما به طور دستی و خودتان موزیک ها و آلبوم ها را وارد آیتونز کنید.

انتقال موزیک به آیفون

حالت دوم روش بالا این است که با رفتن به منوی بالای صفحه و از قسمت Add Files To Library، به محل ذخیره سازی موزیک مورد نظر بروید و آنرا وارد آیتونز کنید. وارد کردن یک فولدر حاوی یک آلبوم به طور کامل نیز با این روش ممکن است.

انتقال آهنگ به آیفون

از طریق قسمت مشخص شده در گوشه‌ی بالای سمت راست، میتوانید بین نمای آلبوم ها، موزیک ها، خوانندگان، منتشر کننده ها و … جابجا شوید.

پس از آشنایی با روش های وارد کردن موزیک، به سراغ انتقال آنها بر روی آی دیوایس میرویم. ابتدا لازم است که دیوایس خود را به کامپیوتر متصل کنید و صبر کنید تا آیتونز آنرا بشناسد و روند بک آپ گیری تمام شود.

ریختن موزیک در آیفون

حالا کافی است موزیک ها یا آلبوم هایی را که میخواهید انتخاب کنید. شما میتوانید یک آلبوم، یک موزیک، دو آلبوم با یک موزیک یا تمام موزیک ها و آلبوم ها را انتخاب کنید و سپس آنها را بگیرید و به سمت چپ بکشید تا لیست دیوایس ها نشان داده شود. بعد هم آنها را بر روی نام دیوایس ببرید و رها کنید تا وارد دیوایس تان شوند.

ریختن آهنگ در آیفون

در صورت نمایش پیغامی مشابه تصویر بالا گزینه Transfer را انتخاب کنید.

[alert-announce]وارد کردن موزیک ها به داخل دیوایس نیز در آیتونز به روش های مختلف امکان دارد و شما میتوانید از منوها و روش های مختلف این کار را انجام دهید، بنابراین تفاوتی ندارد که موزیک ها را چگونه وارد دیوایس خود میکنید.[/alert-announce]

کپی کردن آهنگ در آیفون

در برخی مواقع بعد از اینکه تمام موزیک های مورد نظرتان را وارد دیوایس تان کردید، لازم است که در پایان تغییرات را سینک کنید. برای اینکار به منوی Music یا Summary دیوایس تان بروید و بر روی دکمه‌ی Sync کلیک کنید.

[alert-warning]هنگامی که سینک را فشار میدهید، تنها موزیک های داخل آیتونز شما وارد دیوایس میشود و سینک میشوند. اگر موزیکی بر روی دیوایس وجود داشته باشد و بر روی آیتونز شما موجود نباشد، آن موزیک از روی دیوایس حذف خواهد شد.[/alert-warning]

موزیک ریختن در آیفون

بعد از اتمام مراحل بالا می توانید موزیک ها را داخل دیوایس تان داشته باشید و از گوش کردن به آنها لذت ببرید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته قبلی نوشته بعدی