چگونه در تلگرام بازی کنیم ؟

۲۳ مهر, ۱۳۹۵محمد

در تلگرام بازی کنیم

بیایید در تلگرام بازی کنیم؛ بروزرسانی جدید تلگرام این امکان برای کاربران فرآهم شده است که بتوانند از طریق این اپلیکیشن پیام رسان نیز بازی کنند. این بازی ها را می توان به صورت تک نفره و یا با اشتراک گذاری آن ها با دوستانتان به صورت گروهی بازی ها را انجام دهید و رکوردهای جدید را ثبت کنید. در این نوشته قصد داریم تا کمی به معرفی این ویژگی بپردازیم، پس با ما همراه باشید.

چگونه در تلگرام بازی کنیم

با استفاده از این پلت‌ فرم جدید این امکان فرآهم شده که در تلگرام بازی کردن را تجربه کنیم و از این پس برنامه‌نویسان می‌توانند به تولید و توسعه‌ی بازی‌های مختلف در تلگرام بپردازند. در نتیجه به زودی علاوه بر بازی‌های کنونی که بیش از ۳۰ بازی است، شمار بیش‌تری از بازی‌ها در دسترس همگان قرار خواهند گرفت.

پیش از هر چیز اطمینان پیدا کنید از نسخه‌ی ۳.۱۳ (یا بالاتر) اپلیکیشن تلگرام استفاده می‌کنید. همچنین دوستان شما نیز برای بازی کردن بایستی تلگرام خود را به این نسخه به‌روز کرده باشند.

تلگرام بازی

دو ربات Gamee و Gamebot در حال حاضر شمار زیادی بازی را در خود گنجانده‌اند. برای دسترسی به این بازی‌ها، در محیط چت با خودتان یا دوستان‌تان و یا در یک گروه، ابتدا عبارت زیر را تایپ نمایید:

[alert-success]

@gamee

[/alert-success]

سپس یک فاصله تایپ کنید تا لیست بازی‌ها نمایان شوند. اکنون بازی مورد نظر را انتخاب نمایید تا بازی ارسال شود. با انتخاب دکمه‌ی Play نیز می‌توانید بازی را اجرا کنید. دوست یا دوستان شما نیز با انتخاب دکمه‌ی Play می‌توانند بازی کنند.

در تلگرام بازی کنیم

با انتخاب Explore Games نیز می‌توانید با ورود به صفحه‌ی ربات، گزینه‌های متعدد بازی کردن را برگزینید.
همچنین با ربات زیر نیز به همان شیوه‌ی بالا می‌توانید چند بازی دیگر را تجربه کنید:

[alert-success]

@gamebot

[/alert-success]

با ثبت هر رکورد، رکورد شما ثبت شده و در محیط چت نیز ارسال می‌شود. همچنین (ترفندستان) مشخص خواهد شد هر یک از دوستان شما چه رکوردی ثبت کرده‌اند و این موضوع یک چالش جذاب را به وجود خواهد آورد.

در زیر می توانید نمونه هایی از این ویژگی جدید را مشاهده کنید :

بازی در تلگرامبازی در تلگرام

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته قبلی نوشته بعدی