چگونه رژگونه بزنیم ؟ بخش ۱

۲۸ آبان, ۱۳۹۵ماری

شیوه صحیح رژگونه زدن

رژگونه می تواند سرخی جوانی را به صورت شما بدهد. رژگونه را نباید خیلی زیاد و یا خیلی کم زد. بهتر است رژگونه را علاوه بر گونه ها بر روی چانه و پیشانی زد تا صورت حالت یکنواخت پیدا کند. برای استفاده از رژگونه پودری بهتر است پودر اضافی را با تکان دادن برس گرفته و سپس بر روی گونه ها بزنید. رژگونه ها به صورت مایع کرم نیز خیلی بهترند. زیرا براحتی بر روی پوست می خوابند و اگر روی آن پودر غیر فشرده زده شود خیلی طبیعی جلوه می کند.

انواع رژگونه

رژ گونه پودری ملایم تر بنظر می رسد . در حالی که رژ گونه مایع بیشتر جلوه می کند . برای استفاده از رژ گونه مایع باید با نوک انگشت مقدار کمی از آن را بر روی گونه ها زده و سپس به اطراف پخش کرد اگر رنگ آن مورد پسند قرار گرفت در صورت لزوم می توان مقدار بیشتری استفاده کنید.

مایع هفت رنگ : مایع هفت رنگ برای اینکه سایه روشن های ظریفی روی بعضی از قسمت های صورت مانند گونه ها و زیر ابرو داشته باشید.

رژ گونه مایع : رنگ دهی غلیظ و قوی

رژگونه به شکل کرم : با طرز کار آسان و قابلیت کنترل بیشتر

رژگونه پودری به رنگ انبه : برای خانم هایی که رنگ پوستشان تیره است. زیرا آن را درخشان می کند..

برس بزرگ رژگونه : برای زدن رژگونه پودری به صورت سریع و آسان

زدن رژگونه

طریقه رژگونه زدن

رژ گونه را باید طوری بزنید که استخوان گونه بر جسته تر دیده شود و باید بعد از کرم پودر استفاده شود البته اگر دارای پوست روشنی هستید میتوانید رژ گونه را به تنهایی استفاده کنید رژ گونه یکی از سخت ترین مراحل آرایش است و برای هر سنی یک رنگ مناسب میباشد در انتخاب رنگ دقت کنید رنگ صحیح پوست شما را شاداب نشان میدهد در حالی که رنگ اشتباه صورت و چهرتان را پژمرده و خسته نشان می دهد.

[alert-success]رژگونه کرم مانند چهره را طبیعی نشان داده و هنگام استفاده با کرم پودر مایع راحت تر استفاده می شود. هنگامی که رنگ مورد نظرتان را انتخاب کردید آن را بر روی انگشت تان زده و به شکل قطره اشک بر روی گونه بزنید.[/alert-success]

۱- رژ گونه را به سمت بالا بگیرید و آن را به سمت بالا بکشید. درست در ابتدا ی استخوان گونه و خوب آن را روی پوست پخش کنید.

رژگونه زدن

۲- برس را به سمت بالا و به طرف بالای گوش بکشید رژ گونه را برروی سیب های گونه بزنید و مقداری روی بینی چانه و پیشانی زده تا تمام پوست صورت با هم هماهنگ شود.

۳- اگر گمان کنید که رژ گونه تان را زیاد زده اید میتوانید بر روی آن مقداری پودر شفاف کننده بزنید تا کمرنگ تر شود هنگامی که آرایشتان تمام شده و به طور کامل روی پوستتان خوابیده کنترل کنید که به اندازه کافی رژ گونه داشته باشید واگر نیاز بود مقدار آن را زیاد کنید

۴- برای اینکه دخترانه تر به نظر آیید. هم از پودر و هم از رژگونه کرم مانند استفاده کنید. رژگونه را دایره وار روی سیب گونه بزنید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته قبلی نوشته بعدی