چگونه یک مدیر کاریزماتیک باشیم ؟ بخش ۲

۶ مهر, ۱۳۹۵محمد

یک مدیر کاریزماتیک باشیم

در این نوشته به ادامه بخش قبلی به دیگر مواردی خواهیم پرداخت که به شما کمک می کنند تا از نظر شخصیت هر چه بیشتر به یک مدیر کاریزماتیک نزدیک شوید، پس با ما همراه باشید.

مدیر کاریزماتیک

۴. با دست هایتان صحبت کنید؛ حرکات باید آرام و ملایم باشد؛ اما استفاده از دست ها برای انتقال نکات در صحبتمان عادت اکثرمان است. این خوب است؛ صحبت کردن مدیران ارشد شرکت های بزرگ دنیا، سخنرانی افراد مهم و ستاره ها را اگر نگاه کنید کاملا به وضوح میبینید که چگونه از حرکات دستشان برای انتقال مفاهیم استفاده میکنند.

مدیر کاریزماتیک

۵. حجم بگیرید؛ به صورت خاص بشینید و همیشه بیشترین جایی را که میتوانید اشغال کنید. این بیشتر برای مردها است (برای خانم ها زیاد توصیه نمیشود) اما شیوه با اعتماد به نفس نشستن در زبان بدن به این صورت است که بر روی صندلی و دست ها پشت سر، پاها بر روی هم در قسمت زانو و تکیه به پشت. اصلا طوری بنشینید انگار همه چیز برای شماست.

مدیر کاریزماتیک

۶. آگاهانه آرام باشید؛ اکثر مردم به کمبود اعتماد به نفس خیانت میکنند؛ با حرکات عصبی در قسمت شانه یا حرکات ریز عصبی انگشتان.برای چندین هفته هر روز به خودتان یادآوری کنید که آرام هستید و زبان بدنتان هم باید نشان از آرامش درونتان باشد. این کار زمانبر است اما شدنی است. پس تمرین کنید تا ملکه ذهنتان شود، مانند رانندگی است. شما وقتی مانند ستاره های سینما حرکت کنید، خواهید فهمید که درست دارید انجامش میدهید.

مدیر کاریزماتیک

۷. سرتان را مستقیم نگه دارید؛ گردنتان را کج نگه ندارید. همیشه مستقیم! تصور کنید یک تاج بر روی سرتان گذاشته شده و باید تعادلش را نگه دارید یا با تکه نخی از بالا سرتان را دارند میکشند.

مدیر کاریزماتیک

۸. به فکر یک کلاس هنر رزمی باشید؛ به دنبال یک کلاس باشید تا بتوانید مهارت به کنترل درآوردن تمام قسمت های بدنتان را کسب کنید. مانند هنر های رزمی، کلاس ایروبیک یا رقص. شما در این مکان ها مهارتی بدست خواهید آورد تا ماهیچه هایتان را تقویت کنید، شاداب باشید و بتوانید بدنتان را در کنترل خودتان درآورید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته قبلی نوشته بعدی